Wpisy użytkownika Jula i Nati ;3 z dnia 5 października 2013

Liczba wpisów: 4

ourcrazydays
 
Tu Jula ; ) Dziś specjalny wpis o moich znajomych : ) Na początek opisy, a później zdjęcia

Z u z a ; )

Zuza to jedna z moich przyjaciółek. Chodzi razem ze mną do klasy. Uwielbia spotykać się ze znajomymi. Ma psa.

G a b i : )

Gabi nie chodzi ze mną do szkoły. Spotykamy się co tydzień na dodatkowym angielskim. Ma siostrę, która jest przyjaciółką mojej siostry : ) Gra na pianinie.

J u l i a ;*

Jula chodzi do szóstej klasy. Choć zakolegowałyśmy  się dopiero niedawno na wycieczce, bardzo ją lubię ;** Jest miła i uwielbiam z nią pisać ;*

O l a : *

Z Olą też lepiej znam się dopiero od niedawna. Jest bardzo inteligentna. Miała wysoką średnią. Chodzi do szóstej klasy razem z Julą : )

I z a <3

Iza nie chodzi do szkoły ani ze mną, ani  z Natalią : ( Z nią również spotykam się w poniedziałki na angielskim. Jest miła i koleżeńska ;*

S y l w i a ;D

Sylwia wyprowadziła się i nie chodziłyśmy razem do szkoły już w piątej klasie : ( Spotykamy się na angielskim ; ) Ma brata oraz przyjaciółkę Patrycję   : )

P i o  t r e k ; ))

Piotrek chodzi do piątej klasy. Miał z matmy 6 na koniec ( co według mnie jest nierealne ) i ogólnie bardzo dobrze się uczy : ) Poznałam go w czerwcu na wycieczce i od razu polubiłam ; )

A n i a : ))

Ania jest pozytywnie zwariowana ; ) Jej najlepszą przyjaciółką jest Magda. Chodzi do równoległej klasy. Bardzo ładnie rysuje i maluje : )

M a g d a ;P

Magda chodzi do klasy z Anią. Chodzimy do jednej szkoły. Jest dosyć spokojna : ) Bardzo lubi czytać. Ma młodszego brata, kota i psa.

A teraz zdjęcia : )
 

ourcrazydays
 
Tu Natalia. Przepraszam,że długo nie pisałam,ale miałam strasznie dużo nauki. Ale piszę. Niedługo setny post ;) Razem z Julą szykujemy cos ekstra! ;p A to nasza niespodzianka,która ostatnio obmyśliłyśmy:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..

.
.
TYGODNIE TEMATYCZNE!!!
Dzisiejszy tydzień poświęcony jest serialowi Violetta ;) Mamy nadzieję,że dzięki temu przyciągniemy więcej czytelników ;)
Szykuję gify i obrazki na setnego posta. Bedzie baaardzo duży :)
No to zaczynamy nasz tydzień tematyczny ;)
 

ourcrazydays
 
Teraz Waszym zadaniem jest nam krótko napisać,dlaczego lubicie serial Violetta ; ) Czekamy!