Wpisy użytkownika Jula i Nati ;3 z dnia 27 sierpnia 2013

Liczba wpisów: 3

ourcrazydays
 
Hej, tu Jula ; ) Dziś rano musiałam wcześniej wstać, ponieważ razem z moją mamą i siostrą jechałyśmy na zakupy : ) Wróciłam jakąś godzinę temu i chciałam tu jeszcze coś napisać ; ) Zakupy były udane. Kupiłam sobie dwie pary spodni i butów oraz bluzę i jestem zadowolona : ) Wczoraj przycięłam trochę włosy, ale tylko końcówki. A teraz jakiś obrazek ; )
 

ourcrazydays
 
Bardzo przepraszam,że piszę dopiero teraz. Z rana wyjechałam z moją mam do PPL i siedziałam tam z nią Bóg wie jak długo. Potem nie miałam zbytniego dostępu do komputera. Teraz przyjrzałam się dokładniej stylizacjom,które Jula wam zapodała i myślę sobie: Onomnomnom, nosiłabym *.*

Wczoraj na MTV leciała powtórka z gali VMA. Teraz,gdy ją oglądałam mogę śmiało wypowiedzieć się na jej temat:
1. Nie rozumiem,dlaczego na wstępie Lady Gaga została przez większość wybuczana. Ślicznie zaśpiewała.
2. Kiedy zobaczyłam chłopców wręczających nagrodę Selenie Gomez,to popłakałam się. Naprawdę. Ale kiedy usłyszałam,że wygrali (choć wiedziałam to już od początku) to ryczałam jak głupia. A potem jeszcze ta reklama TIU. No wzruszyłam się po prostu. Moi chłopcy :') Ale zostali też chamsko wybuczeni,co sprawiło mi przykrość.
3. Nie mam pojęcia,co wy macie do Miley. Zaśpiewała bardzo ładnie. I co? Wyzywacie ją od najgorszych bo...? Bo już nie lata z długimi włoskami i uśmiechem,jak wy byście chcieli? Bo dorosła? Bo już nie jest tą wspaniałą Hanną Montaną?
Naprawdę,radzę się nad sobą zastanowić, bo wam na pewno nie byłoby miło,gdyby ktoś wygwizdywał waszego idola.

Zdaję sobie sprawę że z tego,co tu napisałam posypie się masa hejtów na nasz blog,ale no taka jest prawda. Mam nadzieję,że na pingerze są ludzie bardziej dojrzali od tych na twitterze.

No ok,jak na razie starczy o gali. Hmmm... no to cytat.
'Ja wierzę w proste słowa, które są
lepsze niż perły, złoto i twój dom '
 

ourcrazydays
 
To tylko tak jeden gif,resztę dodam może jutro,lub pojutrze : )
Ok,papa ;*
~Nati.